Dominik Píchal

Dominik Píchal / CEO
Grizly.cz

Internetový obchod GRIZLY.cz vznikl jako „zábava“ na Vysoké škole, která se během dvou let fungování stala opravdovým e-shopem s nejširším sortimentem v oblasti zdravé výživy, ořechů a doplňků stravy na našem trhu. Rovněž jsme začali s vlastní výrobou ořechových másel a pořídili několik dalších strojů na balení a vakuaci potravin.

Naším cílem je dělat život zdravější a jelikož jsem velký příznivec rozumné a vyvážené stravy, tak se u nás snažíme hledat ty správné produkty pro aktivní lidi jako jsme my.

Jak Dominik Píchal otevřeně přiznává, jeho internetový obchod GRIZLY.CZ vznikl jako „zábava“ na vysoké škole, která se během dvou let fungování stala opravdovým byznysem. Dnes má jeho e-shop nejširší sortiment v oblasti zdravé výživy, ořechů a doplňků stravy na českém trhu. Sám Dominik k tomu říká: „Naším cílem je dělat život zdravější. Protože jsem velký příznivec rozumné a vyvážené stravy, tak se u nás snažíme hledat ty správné produkty pro aktivní lidi, jako jsme my sami.“ GRIZLY.CZ i díky tomu v posledních letech ještě rozšířil svůj sortiment, když začal s výrobou vlastních ořechových másel nebo s balením a vakuací potravin.


As Dominik Píchal openly admits, his e-shop GRIZLY.CZ was created as a “fun project” when he was at the university, though it became a real business within two years of its operation. Today, his e-shop has the widest product range in the field of healthy nutrition, nuts and food supplements on the Czech market. Dominic himself says: “Our goal is to make life healthier. Because I am a big fan of sensible and balanced diet, we try to find the right products for active people like ourselves.” Thanks also to this attitude, GRIZLY.CZ in recent years broadened its product range and began with production of its own brand of nut butters or with packaging and vacuuming of food.


Organizer
logo Acomware
ACOMWARE s. r. o.
www.acomware.cz
Budějovická 778/3
140 00 Praha 4

COPYRIGHT 2018 Emailing2020.CZ VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA