Derick Wiesner

Derick Wiesner / European Digital Marketing Leader
IBM Watson Customer Engagement

Derick Wiesner pracuje již více než 24 let pro společnost IBM. Má více než 16letou praxi s e-commerce a multikanálovým marketingem. V roce 2012 se stal členem nové iniciativy IBM nazvané Smarter Commerce a od té doby pracuje s významnými evropskými značkami, kterým pomáhá najít vhodnou multikanálovou marketingovou strategii. Nedávno byl oceněn viceprezidentem IBM Software Sales za výjimečný objem prodeje a efektivitu inovací, které realizuje pro své klienty.

Derick se narodil ve Francii kanadskému otci a anglické matce, od roku 1984 žije ve Velké Británii. Se svojí manželkou, která je Španělka, má 3 děti, a dokonce již 4 vnoučata. Ovládá několik jazyků a rád tráví čas se svou rodinou, sportem nebo cestováním. Je nadšencem do vín. Před dvěma lety Derick rovněž založil vlastní společnost specializující se na Leadership development.


Derick has spent more than 24 years working for the IBM company. He has over 16 years of experience in working in the ecommerce and multichannel marketing. In 2012, he joined IBM’s new Smarter Commerce initiative and since then has been working with many of Europe’s leading brands to help them realise their multichannel strategies. He was recently recognised by the Vice President of IBM Software Sales with awards for exceeding sales and demonstrating value in innovative ways with clients.       

Derick was born in France to a Canadian father and English mother, but has been living in UK since 1984. He is married to a Spanish wife and they have 3 children and 4 grandchildren. He speaks several languages and enjoys his family, sports, travelling and is a very amateur wine aficionado. Derick also started his own company two years ago specialising in Leadership development.

     

Organizátor
logo Acomware
ACOMWARE s. r. o.
www.acomware.cz
Budějovická 778/3
140 00 Praha 4

COPYRIGHT 2018 Emailing2020.CZ VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA